KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052230
nr 1405 2230
Oidentifierad konstnär. "Mannen från Nasaret", ej signerad. Olja på duk, 55x46, yttermått inklusive ram: 74x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:30:48
300 kr
500 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer